ECO DENIM

ECO DENIM

rewolucja w Twojej szafie

ECO DENIM

Wierzymy w innowacyjne technologie, które dają naszej planecie odetchnąć. Przemierzyliśmy świat w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania w produkcji jeansu - i znaleźliśmy je! W północnych Włoszech, u producenta, który w 2014 roku, jako pierwszy producent denimu, podpisał stworzony przez Greenpeace protokół "Detox". Protokół ten potwierdza brak użycia toksycznych substancji w produkcji tkanin.

Kup produkty

Nasze jeansy (i kapelusz!) wykonane są z bawełny z recyklingu z dodatkiem bawełny organicznej. Tkanina została wyprodukowana we Włoszech z wykorzystaniem najnowszej technologii procesu barwienia Smart Indigo™, która redukuje emisję CO2 o 90% oraz użycia fal dźwiękowych przy procesie spierania, co zmniejsza zużycie wody o 50%. Tkanina jest certyfikowana Global Recycled Standard (GRS) oraz Oeko Tex®.

Kup produkty

Długo oczekiwane dżinsy i kapelusz będą idealną bazą każdej stylizacji. Zaprojektowaliśmy klasyczne fasony w dwóch odcieniach semi indigo - szorty, kapelusz z troczkami dark indigo. Natomiast spodnie są w odcieniach dark i light. To jak? Wskakujesz w nie?

Kup produkty

Kup produkty

Zdjęcia: Borys Synak

Backstage: Kristina Ivanch

Modelki: Daria z Uncovermodels i Anna z Modelplus

Make-up & Hair: Marta Kuśmierek

Sięgnij po ECO DENIM :