NAGO for Ukraine

NAGO for Ukraine

Pomóżmy kobietom, które uciekając przed wojną, zostawiły w Ukrainie cały swój Świat.


Chyba wszyscy chcemy pomóc dzielnym ludziom, którzy walczą o swój Dom i Wolność. Prywatnie każdy dokłada cegiełkę tak, jak może i potrafi. Dzisiaj chcemy prosić, żebyście razem z nami zadbali o los tych, którzy w wyniku wojny stracili cały swój dobytek i musieli szukać schronienia w Polsce. Nasze serca są szczególnie blisko młodych kobiet i nastolatek, których rodzice, bracia, koledzy zostali w Ukrainie. One same, często tylko z jedną walizką i na piechotę przekroczyły granicę.


Razem z przyjaciółmi ze SLOWGLOW przekazujemy ponad 1300 nowych ubrań i kosmetyków na zweryfikowane zbiórki. Dzisiaj Ty możesz pomagać razem z nami i zwiększyć tę liczbę!


Poniżej znajdziesz 4 bestsellerowe produkty NAGO, które możesz kupić po cenie produkcji, a my dostarczymy je potrzebującym.

Kup produkty

Kup produkty

Sprzedajemy je bez żadnej marży, uwzględniając jedynie koszty materiału i produkcji oraz koszty operacyjne (logistyka, opakowania, obsługa zamówień). Zdajemy sobie sprawę, że nasi rodacy przekazali już bardzo dużo odzieży w ramach zbiórek, jednak wybrane produkty to bielizna i rzeczy osobiste, które każda z nas wolałaby dostać nowe. 


Kupując produkty na tej stronie nie otrzymasz ich dla siebie. 

Zostaną one dostarczone do wybranych organizacji pomagającym kobietom z Ukrainy, które bardzo ich potrzebują. 

Podczas składania zamówienia należy podać swój adres, jest to adres rozliczeniowy potrzebny do wystawienia rachunku. 


Kup produkty

Kup produkty

Mamy nadzieję, że dołączysz do nas.

Razem możemy więcej. Tutaj liczy się każda pomoc.

#standwithukraine 💛💙