Misja

Hej, jest 2023! Najwyższy czas zmienić znaczenie terminu "dobrze ubrany" i rzucić wyzwanie branży modowej. Dziś to nie znajomość trendów czy uznanie stylistów jest wyznacznikiem udanych zakupów.

Od modnego wzoru na tkaninie ważniejsze jest jej pochodzenie, sposób produkcji oraz warunki, w których - dzięki wytężonej pracy ludzkiej - została zmieniona w ostateczny produkt. W NAGO tworzymy kolekcje, dzięki którym będziesz nie tylko dobrze ubrana, ale też będziesz czuła się dobrze.

Nasze ubrania są ekologiczne, produkowane w sposób świadomy i zrównoważony. Optymalizujemy zużycie materiałów, stawiamy na funkcjonalność produktów, a proces powstawania naszych kolekcji jest ściśle kontrolowany i przebiega w zgodzie z zasadami sprawiedliwego handlu. Wybieramy rozwiązania, które ograniczają szkody dla środowiska. Jednocześnie staramy się maksymalizować komfort naszych klientów i tworzyć dla nich możliwie najlepsze ubrania dostępne online.

Nasze eko ubrania projektujemy tak, by stanowiły uniwersalną bazę garderoby. Są ponadczasowe i nie zmuszają Cię do pogoni za trendami. Będziesz wyglądać w nich tak samo dobrze teraz, za rok i za kilka lat. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów, zostaną z Tobą naprawdę długo.

Inwestując w minimalistyczną i praktyczną formę budujesz bazę, która daje Ci wiele możliwości i pozwala ograniczyć liczbę kupowanych ubrań. Nie namawiamy do wymiany całej garderoby co sezon. Nie chcemy też żebyś zmieniała swój styl co kilka miesięcy. Chcemy żebyś miała poczucie, że wybierając NAGO, jesteś zawsze dobrze ubrana. I tak samo się czujesz.

1% rocznego obrotu NAGO ze sprzedaży ubrań ekologicznych trafia na konta fundacji wspierających ochronę środowiska.

"NAGO is a polish brand that redefines the meaning of wearing better clothes. Their capsule collections make an ultimate womenswear base - it's simple, smart and easy to mix & match. All garments are made of certified and eco-friendly fabrics (organic cotton, tencel®, cupro) and collections are locally produced."
Vogue.co.uk
"Działają raczej według zasady „less harm” i ciągle odkrywają kolejne możliwości doskonalenia swojego biznesu. Tym sposobem myślenia chcą zarażać tłumy, wyjaśniając, że odpowiedzialność ekologiczna to kwestia nie zmiany stylu życia o 180 stopni, ale małych codziennych wyborów."
WysokieObcasy.pl
"Projektują świadomie, wyłącznie z ekologicznych materiałów i zgodnie z ideą zero waste. Teraz chcą dodatkowo zachęcić kobiety do zaakceptowania swojego wyglądu i pokochania siebie. Założyciele marki NAGO właśnie ruszają z kampanią „Girls”, której bohaterki pokazują, że piękno nie ma jednej definicji."
Vogue.pl

PISZĄ O NAS: