Zwroty

1/ Jak dokonać zwrotu?

Masz dwie możliwości zgłoszenia zwrotu:

Wydrukuj formularz i dołącz go do odsyłanej paczki.

2/ Ile mam czasu na zwrot towaru zakupionego na stronie nago.com?

Poinformuj nas mailowo o chęci zwrotu w ciągu 2 tygodni od momentu otrzymania zamówienia (adres: shop@nago.com). Zwracany produkt powinien dotrzeć do nas maksymalnie w ciągu kolejnych 2 tygodni. Zwroty dostarczone po tym terminie nie zostaną zrealizowane.

3/ Jakie dokumenty powinnam / powinienem uzupełnić w celu realizacji zwrotu?

Uzupełnij formularz zwrotu, który znajdziesz na naszej stronie oraz dołącz go do paczki. Jeżeli nie dysponujesz drukarką, możesz napisać go odręcznie.

4/ Czy muszę podawać przyczynę zwrotu?

Nie, ale jeżeli zechcesz, będzie to dla nas wyjątkowo cenna informacja, którą z pewnością weźmiemy pod uwagę w przyszłych projektach.

5/ Na jaki adres odesłać zwrot? Po czyjej stronie leży koszt wysyłki?

Paczkę ze zwracanym produktem należy odesłać na adres: NAGO, ul. Nabielaka 15/1A 00-743 Warszawa. Koszt wysyłki leży po stronie Klientki/Klienta.

6/ Czy mogę zwrócić zamówienie online w butiku?

Oczywiście, możesz dokonać zwrotu towaru osobiście w naszym butiku - Mokotowska 46A/1. Prosimy o zgłoszenie zwrotu przez stronę i dołączenie wydrukowanego formularza.

7/ Czy wszystkie produkty podlegają zwrotom?

Bez problemu możesz zwrócić wszystkie produkty.
Warunkiem przyjęcia przez nas zwrotu jest otrzymanie produktu z metką, bez śladów użytkowania, tj. plam, intensywnego zapachu, bądź prania. Produkty noszące wyżej wymienione ślady nie podlegają zwrotom oraz będą odsyłane do Ciebie na Twój koszt lub  kwota zwrotu zostanie pomniejszona o koszt prania lub naprawy.

8/ Ile czasu zajmie rozpatrzenie zwrotu oraz przelew środków?

Proces zwrotu należności rozpoczyna się w chwili, gdy Twoja przesyłka zwrotna dotrze do naszego magazynu. Od tego momentu zwrot pieniędzy zajmuje maksymalnie 14 dni. Otrzymasz od nas informację e-mail, że zarejestrowaliśmy zwrot towaru.

9/ Czy zwracany towar powinien być zapakowany w oryginalne pudełko / kopertę?

Nie wymagamy oryginalnego opakowania, jeśli jednak zamówienie zostało dostarczone w pudełku, zachęcamy do jego użycia korzystając z opcji ponownego zaklejenia, dzięki zawartemu w paczce paska z klejem. Pragniemy jedynie zwrócić Twoją uwagę na korzyści płynące z ponownego wykorzystania naszych opakowań oraz zmniejszenia ilości dodatkowej folii i taśmy.

10/ Czy mogę dokonać wymiany towaru?

Wymiana towaru jest niemożliwa. Jeśli chcesz produkt w innym rozmiarze lub kolorze, po prostu zwróć oryginalne zamówienie, aby uzyskać pełny zwrot należności i zamów nowe produkty.