Zwroty i wymiany

ZWROTY

1/ Ile mam czasu na zwrot towaru zakupionego na stronie nago.com?

Poinformuj nas mailowo o chęci zwrotu w ciągu 2 tygodni od momentu otrzymania zamówienia (adres: shop@nago.com). Zwracany produkt powinien dotrzeć do nas maksymalnie w ciągu kolejnych 2 tygodni. Zwroty dostarczone po tym terminie nie zostaną zrealizowane.

2/ Jakie dokumenty powinnam / powinienem uzupełnić w celu realizacji zwrotu?

Uzupełnij formularz zwrotu, który znajdziesz na naszej stronie. Będziemy wdzięczni za dołączenie go do paczki. Jeżeli nie dysponujesz drukarką, wyślij go w wersji elektronicznej na adres: shop@nago.com.

3/ Czy muszę podawać przyczynę zwrotu?

Nie, ale jeżeli zechcesz, będzie to dla nas wyjątkowo cenna informacja, którą z pewnością weźmiemy pod uwagę w przyszłych projektach.

4/ Na jaki adres odesłać zwrot? Po czyjej stronie leży koszt wysyłki?

Paczkę ze zwracanym produktem należy odesłać na adres: OMNIPACK, Al. Katowicka 66, Nadarzyn 05-830, Budynek A, rampa 72. Koszt wysyłki leży po stronie Klientki/Klienta.

5/ Czy wszystkie produkty podlegają zwrotom?

Bez problemu możesz zwrócić wszystkie produkty, poza majtkami oraz maseczkami.

Warunkiem przyjęcia przez nas zwrotu jest brak śladów użytkowania, tj. plam, intensywnego zapachu, bądź prania. Produkty noszące wyżej wymienione ślady nie podlegają zwrotom oraz będą odsyłane do Klienta/Klientki na Jej/Jego koszt, bądź kwota zwrotu zostanie pomniejszona o koszt prania lub naprawy.

6/ Ile czasu zajmie rozpatrzenie zwrotu oraz przelew środków?

Powyższe czynności zajmą nam do 7 dni roboczych. Proces ten może się wydłużyć w przypadku niedostarczenia nam formularza zwrotu.

7/ Czy zwracany towar powinien być zapakowany w oryginalne pudełko / kopertę?

Nie wymagamy oryginalnego opakowania, pragniemy jedynie zwrócić Twoją uwagę na korzyści płynące z jego ponownego wykorzystania.WYMIANY

1/ Ile mam czasu na wymianę towaru zakupionego na stronie nago.com?

Poinformuj nas mailowo o chęci wymiany w ciągu 7 dni od momentu otrzymania zamówienia (adres: shop@nago.com). Wymieniany produkt powinien dotrzeć do nas maksymalnie w ciągu kolejnego tygodnia. Wymiany dostarczone po tym terminie zostaną potraktowane jako zwrot.

2/ Jakie dokumenty powinnam / powinienem uzupełnić w celu realizacji wymiany?

Uzupełnij formularz wymiany, który znajdziesz na naszej stronie. Będziemy wdzięczni za dołączenie go do paczki. Jeżeli nie dysponujesz drukarką, wyślij go w wersji elektronicznej na adres: shop@nago.com.

3/ Czy mogę wymienić produkt na inny, ale w tej samej cenie?

Niestety nie - wymiany można dokonać w obrębie tego samego modelu, wybierając inny rozmiar bądź kolor.

4/ Na jaki adres należy odesłać wymieniany produkt? Po czyjej stronie leży koszt wysyłki?

Paczkę z produktem na wymianę należy odesłać na adres: OMNIPACK, Al. Katowicka 66, Nadarzyn 05-830, Budynek A, rampa 72. Koszt wysyłki leży po stronie Klientki/Klienta, natomiast koszt nadania nowego produktu pokrywa sprzedający.

5/ Czy wszystkie produkty podlegają możliwości wymiany?

Bez problemu możesz wymienić wszystkie produkty, poza majtkami oraz maseczkami.
Jedyne warunki to: brak jakichkolwiek śladów użytkowania (silny zapach, plamy, pranie) oraz dostępność stanów magazynowych.


6/ Ile czasu zajmie realizacja wymiany?

Przeprowadzenie procesu wymiany zajmie nam do 7 dni roboczych. Proces ten może się wydłużyć
w przypadku niedostarczenia nam odpowiedniego formularza.

7/ Czy wymieniany towar powinien być zapakowany w oryginalne pudełko / kopertę?

Nie wymagamy oryginalnego opakowania, pragniemy jedynie zwrócić Twoją uwagę na korzyści płynące z jego ponownego wykorzystania.