Ciało jest domem

Ciało jest domem

Nasze ciała są różne, ale każde jest wyjątkowe. Dążąc do umownego ideału, nierealnego kanonu pokrytego licznymi filtrami, zapominamy o tym, co w tych ciałach najważniejsze. Ciało to siła. To nogi, które prowadzą nas w dobrze znane i kochane miejsca, ale też wydeptują nieodkryte jeszcze szlaki. Zwalniają wtedy, gdy wątpimy i przyśpieszają, gdy biegniemy po więcej. To ręce, które obejmują bliską osobę. Te same ręce, które wskazują właściwy kierunek czy machają na pożegnanie. To brzuch, który głaszczemy, gdy gromadzi się w nim niepewność i stres, ale też ten, który bywa schronieniem dla tego, co nowe. Te i wszystkie pozostałe elementy składają się w jedną, bezsprzeczną i niepodważalną siłę. 

Budowanie tej świadomości, akceptacji i miłości dla własnego ciała jest niezwykle ważne, już od najmłodszych lat. Presja związana z wyglądem pochłania dziewczynki bardziej niż ta związana z nauką. Tymczasem, pewność siebie ma kluczowy wpływ na korzystanie z całego swojego potencjału. 

Dlatego w marcu, z okazji Dnia Kobiet oraz premiery nowej kolekcji majtek NAGO, 10% ze sprzedaży całej kolekcji bielizny przeznaczyliśmy na działania zapobiegające tworzeniu się presji wyglądu u dziewczynek. Pieniądze przekażemy fundacji Kosmos dla Dziewczynek, której celem jest m.in. wprowadzenie do świata dziewczynek modelu pozytywnego podejścia do ciała, bez lęków, kompleksów i bez zamartwiania się swoim wyglądem. 

Każdemu ciału należy się taka sama troska, podziw i miłość. Chcemy, abyście w NAGO czuły się zaopiekowane i otulone i żeby było Wam po prostu wygodnie. Przygotowaliśmy dla Was dwa nowe modele majtek z wysokiej jakości bawełny organicznej, wykończone ozdobną gumką w pasie i dopasowujące się do każdej sylwetki. Model majtek z wysokim stanem, wyglądem nawiązuje nieco do kroju męskich slipów, dzięki detalowi w postaci dwóch cięć z przodu. Majtki z niższym stanem, wykończone są delikatną mereszką, są miękkie i wygodne. Obydwa modele występują w pięciu kolorach: basalt, brandy rose, mint, deep purple i onyx black. Co ważne, są trwałe, rozciągliwe i zachowują fason nawet po wielu praniach. Będzie Wam w nich dobrze. 

Sięgnij po więcej komfortowych ubrań