Fall for elegance

Fall for elegance

Jesienna kolekcja NAGO to hołd dla eleganckiej prostoty. Ponadczasowe fasony, najwyższej jakości materiały i wygoda, czyli trzy główne wartości, które charakteryzują projekty marki. Kontrastowe przeszycia na sukienkach, legginsach czy body, są odwołaniem do sportowych strojów. Jednak dzięki stonowanym kolorom i wysokogatunkowej organicznej bawełnie, zyskują elegancji, jednocześnie pozostając wygodnymi i schlebiającymi każdej sylwetce.

Przygotowując sesję zdjęciową jesiennych nowości, szukaliśmy miejsca równie stylowego, które swoim wnętrzem podkreśli elegancki charakter naszych projektów. Wybraliśmy modernistyczną perełkę, pełną nietuzinkowych, charakterystycznych dla lat 60-tych mozaik. Studio do nagrań muzyki klasycznej i filmowej S2, działające przy Studiu Koncertowym Polskiego Radia, zostało otwarte dopiero w 1991 r., jednak jego wnętrze przenosi do czasów znacznie bardziej odległych. Nieprzypadkowo, bo projekt autorstwa Stanisława Bieńkuńskiego powstał w 1957 r. i atmosfera tamtych lat z pewnością unosi się w powietrzu.

Korytarze wyłożone zimnym, polerowanym kamieniem, prowadzą do ciepłych, szykownych wnętrz z dębowymi parkietami i ścianami wyścielonymi eleganckimi okładzinami z litego drewna. Doskonale współgra to z kolorami przewodnimi jesiennych propozycji NAGO. Kamienne mozaiki stanowią idealne tło dla głębokiej czerni z kontrastującymi, kobaltowymi przeszyciami. Ciepłe drewno i cynamonowy kolor naszych materiałów, to również dobrany duet. 

Jak widać, jesienne nowości NAGO znakomicie sprawdzą się podczas wieczornych wyjść, spotkań z przyjaciółmi czy dni w biurze. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie upewnili się, że będą również Waszymi najwygodniejszymi towarzyszami, komfortem noszenia dorównującymi parze ulubionych dresów. 

Zdjęcia: Michaela Metesová

Modelka: Paulina Mania Oleszczuk / Uncover Models

Make-up & hair: Ewelina Klećkowska

Sięgnij po więcej