NAGO DLA MAM

NAGO DLA MAM

NAGO to każda kobieta, bez wyjątków. Szyjemy również z myślą o mamach. Tych, które cenią sobie fizyczną bliskość z dzieckiem, karmią, mocno przytulają i usypiają swoje maluchy w ramionach. Ale też dla tych, które po dniu pełnym wyzwań i aktywności, chcą po prostu odpocząć w fotelu, położyć się i zrelaksować.

Nasze ubrania towarzyszą mamom nie tylko w czułych, radosnych chwilach i zabawach, ale też w troskach i dniach pełnych wyzwań. Umożliwiają to praktyczne rozwiązania - wiązane ramiączka lnianych sukienek i kombinezonów, kopertowe dekolty body, funkcjonalnie wycięte longsleeve’y, rozpinane lekkie kardigany czy elastyczne dzianiny, z których uszyte są sukienki NAGO.

Szyjemy wyłącznie z certyfikowanych, najwyżej jakości ekologicznych materiałów, które oprócz tego, że dobrze wyglądają, przede wszystkim świetnie się noszą. 

Bliskość mamy i dziecka jest szczególna, dlatego śmiało – wtulaj się, biegaj, skacz i ucinaj sobie drzemki w naszych ubraniach – są też od tego. Nasze tkaniny są miękkie, elastyczne i przyjemne w dotyku. Dobrze się do nich przytulić.  

Podziękowania dla marki Coodo.

Zdjęcia: Michaela Metesová
Modelki: Aga Gołębiewska z Adasiem i Kubusiem, Margarita Simonova
Make-up i włosy: Karolina Golis

Sięgnij po więcej komfortowych ubrań