NAGO WOMEN

NAGO WOMEN

NAGO od początku swojego istnienia tworzy kolekcje, dzięki którym kobiety są nie tylko dobrze ubrane, ale czują się dobrze, w tym co mają na sobie. Najnowszy projekt NAGO Women to kwintesencja filozofii marki, dla której każda kobieta niezależnie od swojego rozmiaru, typu sylwetki czy koloru skóry, jest wyjątkowa. 

Do swojej najnowszej kampanii NAGO WOMEN zaprosiliśmy dziesięć różnych kobiet wraz z dziećmi. W sesji zdjęciowej wzięły udział kobiety z wielu pokoleń, różnego koloru skóry czy figury. To co je łączy, to siła i celebracja bycia kobietą oraz wybór marki, która tworzy ubrania zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju, dbając o planetę. 

Jak mówi współzałożycielka marki, Julia Turewicz: “W NAGO uważamy, że każda kobieta jest piękna. Dlatego postanowiliśmy stworzyć sesje zdjęciową, na którą zaprosiliśmy 10 niezwykłych kobiet wraz z ich córkami. Każda z nich jest wyjątkowa i my to CELEBRUJEMY. Casting i zdjęcia do projektu wykonała nasza fotografka Michaela Metesova, która uwielbia przedstawiać kobiety znajdując w nich niewyczerpane źródło piękna, siły i inspiracji”.

Najnowsze modele ubrań i znane już bestsellery to odpowiedź na różne potrzeby kobiet. Sprawdzą się zarówno z myślą o aktywnościach sportowych, aktywnym życiu w mieście czy też dla świeżo upieczonych mam, które w ubraniach szukają przede wszystkim wygody i funkcjonalności. Wśród produktów widocznych na zdjęciach znajdziemy uszyte z certyfikowanej bawełny organicznej majtki z wysokim stanem i gumą w pasie, klasyczne jak i bardziej zmysłowe body, biodegradowalne i naturalne kardigany, których guziki wykonane są z łupin kokosa, a także sukienki. Paleta barw jest bardzo szeroka. Od klasycznych kolorów takich jak onyx black, brandy rose, sandshell po goji red, basalt czy lemon yellow. 

Zdjęcia i produkcja: Michaela Metesová
Stylizacje: Charlotte Tomaszewska
Włosy: Marta Kuśmierek
MUA: Ewelina Klećkowska
Modelki: Natalia Bui, Olga Urbowicz, Zoi Michailova, Nika Kimaty, Jagoda Porębska, Pola Łangowska z córkami Zosią i Alicją, Karolina Kamińska z córką Alicją, Barbara Stanislawska, Michalina Bolach, Lea Comp
Asystent fotografki: Michał Zajączkowski
Asystent produkcji: Kacper Żuk
Asystentka MUA: Natalia Brzęczkowska
Asystentki stylistki: Martyna Oryszak, Wiktoria Szczepanowska