Winter Elegance

Winter Elegance

Nowa kolekcja to oda do kobiecości i kobiecego szyku. Kobieta Nago w tej odsłonie jest jednocześnie bardzo delikatna i szykowna, ale z drugiej strony lekko zadziorna. Pomyślałyśmy o detalach zainspirowanych łatkami kwiatu, które zachodzą na siebie, by ukryć to co w środku lub odwijającą się kusząco, by odsłonić co nieco. Nasz nowy kolor może przywodzić na myśl czerwień róży, ale jego to jest nieoczywisty i lekko zabrudzony, postarzony. Chcieliśmy osiągnąć efekt koloru vintage. Do stworzenia tej kapsuły bowiem zainspirowały nas mocno sylwetki z lat 80-tych.

Kup produkty

Kup produkty

Do stworzenia tej kapsuły bowiem zainspirowały nas mocno sylwetki z lat 80-tych. W szczególności kolekcje Donny Karan, która sprawiła, że kobiety poczuły się bardzo szykowne i pewne siebie. Jej projekty z tych lat są sensualne, a jednocześnie pełne siły i seksapilu. Taki efekt chciałyśmy osiągnąć. Kobiety zmysłowej, pewnej swojego uroku ale też odważnej, która nie boi się być tym kim chce.

Kup produkty

Kup produkty

Kup produkty

Kup produkty

Kolekcja jest synonimem kobiecości i stylu - z akcentami elegancji i zmysłowości, które dopełnią Twój codzienny look lub elegancki, wieczorowy zestaw. Doskonale wygląda na każdym typie sylwetki i urody, wprowadzając do stylizacji klasyczny twist.

Kup produkty

Zdjęcia: Michał Polak / Kristina Ivanch

Modelki: Sophie / Natalie / UNCOVER MODELS

Make-up & Hair: Marta Kuśmierek

Sięgnij po więcej: