Z ciepłymi pozdrowieniami

Z ciepłymi pozdrowieniami

Postaw na recyklingowany kaszmir i grubą bawełnę organiczną.

Możesz kontynuować swoją miłość do prostych form i klasycznych krojów, wybierając nasze najnowsze propozycje, które zachwycają szlachetnością użytych materiałów. Niezależnie od tego czy wybierzesz sweter z recyklingowanego kaszmiru czy wegańską sukienkę z grubej bawełny organicznej, na pewno będziesz dobrze ubrana.

Za tym klasycznym fasonem sweterka kryje się coś wyjątkowego. Każdy z nich został uszyty w minimum 65% z recylingowanego kaszmiru. Co to oznacza? Że jest nadal taj samo miękki i ciepły, ale jego produkcja miała o aż 80% mniejszy wpływ na środowisko naturalne. Rozbijając, oczyszczając i przerobiając włókna kaszmiru na nową przędzę, dajemy mu drugie życie. Ty z kolei zyskujesz element garderoby, który posłuży Ci w wielu stylizacjach przez długie lata. Win-win.

Bawełna organiczna to materiał, którego nie mogło zabraknąć w naszych propozycjach na chłodniejsze dni. Certyfikowana przędza została utkana na grubą dzianinę, z której uszyliśmy wegańskie swetry, spódnice i sukienki, które skutecznie otulą Cię nawet w największą pluchę i niepogodę. Plantacje bawełny organicznej wykorzystują tylko naturalne środki ochrony roślin i zużywają ponad 4 razy mniej wody niż te uprawiające bawełnę konwencjonalną. Wybierając nasze projekty, nie tylko wzbogacasz swoją szafę o praktyczne i ponadczasowe ubrania, ale dbasz również o dobro naszej planety.

Sprawdź nasze najcieplejsze propozycje